6 thoughts on “Opinie o kursach internetowych”

  1. W związku z brakiem czasu i finansów niektórych “ratowników medycznych” uważam że internetowe kursy są bardzo potrzebne do doskonalenia się. Tak czy owak wymuszają one od słuchacza głębszego zagłębienia się w wiedzę na temat medycyny ratunkowej.

  2. Kursy internetowe są bardzo potrzebne ratownikom. W szczególności korzystają z tego osoby, które pracują na umowie cywilno-prawnej. Niestety, nam zakład pracy nie pokrywa kosztów kursów. Pracując na tzw. kontrakcie nie ma nas w pracy to nie zarabiamy. Wiele osób nie może sobie pozwolić na sympozja czy szkolenia. Takie wyjazdy to często jest kilka dni i ogromne koszta finansowe… Nie mówiąc już o czasie prywatnym…
    Każda wiedza i w każdej formie jest potrzebna. Jak ktoś nie będzie chciał się doskonalić, a tylko zdobyć punkty. Nie ma to wtedy większego znaczenia czy będzie siedział na konferencji czy uczestniczył w sympozjum ,bo i tak nic z tego nie będzie wiedział. Kto chce to zdobędzie wiedzę. Likwidacja kursów internetowych to utrudnianie doskonalenia zawodowego dla ratowników.

  3. Kursy internetowe są bardzo dobrą formą doskonalenia zawodowego. Polegają na samodzielnej pracy na podstawie rzetelnie opracowanych materiałów i kończą się egzaminem. Uważam, że tak zdobywana wiedza jest nieoceniona, wymaga skupienia się i koncentracji kursanta, a praca własna, samokształcenie jest elementem nauki na studiach, więc w doskonaleniu zawodowym również powinno być na to miejsce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.