Czy internetowe programy edukacyjne są dobrym rozwiązaniem dla ratowników medycznych?

Zapraszamy wszystkich ratowników medycznych do zamieszczenia swojej opinii na temat internetowych programów edukacyjnych. Interesuje nas Państwa zdanie na temat kosztów takiej formy doskonalenia zawodowego ratowników medycznych, ilości poświęconego czasu czy łatwości dostępu. Ważna jest dla nas również opinia na temat tematyki naszych programów edukacyjnych.

Jeśli pomysł Państwu się podoba zapraszamy do kliknięcia lubię to poniżej wpisu. Jeśli pomysł nie jest godny uwagi, prosimy o informację w komentarzu.

Zapraszamy również do zamieszczania opinii na temat innych form doskonalenia zawodowego ratowników medycznych.

 

7 thoughts on “Czy internetowe programy edukacyjne są dobrym rozwiązaniem dla ratowników medycznych?”

  1. Moim zdaniem internetowe programy edukacyjne to najlepsza forma doskonalenia zawodowego. Ja korzystałem z usług 2 firm. Na tej stronie zrobiłem 20 punktów i jestem bardzo zadowolony.Wpis już mam, pracodawca otrzymał książeczkę, od stycznia mogę uzupełniać nową.

    Pozdrawiam

  2. Mi bardzo podoba się to, że wszyscy ratownicy mają obowiązek doskonalenia na 120 godzinnych kursach. Pracowałem już z kolegami o tak skrajnych umiejętnościach i wiedzy, że aż strach. Takie kursy spowodują, że przynajmniej częściowo zminimalizowane zostaną te różnice. Pozostałe punkty zdobywam przez internet, co jest tanie i czasowo korzystne.
    Pozdrawiam

    1. Niestety w ratownictwie nie jest to takie proste. Po pierwsze umiejętności trzeba doskonalić, po drugie każdy umysł działa w taki sposób że traci informacje (u każdego występuje proces zapominania) i w związku z tym trzeba również przypominać i powtarzać wiadomości, których już kiedyś się nauczyliśmy. A po trzecie (i tu myślę że poprą mnie wieloletni pracownicy ratownictwa medycznego a w szczególnośic z zespołów podstawowych) im więcej ćwiczymy, tym pewniej czujemy się w sytuacji “na żywo”. Pozdrawiamy

  3. Też zgodzę się, że ta forma samokształcenia odpowiada mi najbardziej. Jest to dobre rozwiązanie zarówno pod względem ceny jak i czasu jaki trzeba poświęcić. A do tego tanie kursy przyciągną mnie do tej strony nie raz 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.