Promocja grudniowa szkolenia dla ratowników medycznych

Uwaga – aktualna oferta promocyjna internetowych szkoleń dla ratowników medycznych znajduje się tutaj.

Promocja grudniowa szkolenia dla ratowników medycznych

Promocja grudniowa jest już zakończona, wybrane promocje możesz zobaczyć poniżej lub w zakładce sklep.

Jak co roku, również zgodnie z tradycją świąteczną przygotowaliśmy pakiety promocyjne dla ratowników medycznych zawierające 4 lub 8 kursów internetowych każdy (w przypadku pakietu 8 tematów, 20 punktów można uzyskać w aktualnym okresie doskonalenia, pozostałe 20 w następnym). Promocja jest ograniczona nie tylko czasowo, ale również liczbą dostępnych promocyjnych pakietów.

Jeśli na wskazanej stronie z kursami internetowymi dla ratowników nie możesz już wykupić pakietu promocyjnego, zapraszamy do kontaktu, sprawdzimy jakie są aktualne możliwości, przygotujemy ofertę skrojoną indywidualnie.

Po zakupieniu kursów internetowych możecie je realizować w ciągu 90 dni, więc część może być wykorzystana na aktualny okres edukacyjny, pozostała część na kolejny rozpoczynający się w nowym roku.

Aby wykupić dostęp dla jednej osoby do 16 tematów internetowych programów edukacyjnych należy skorzystać z zakładki kup teraz na górze strony – oferta na pakiet 16 tematów została wycofana w październiku 2017 r. Przejdź do aktualnej oferty tutaj.

Kursy internetowe ratownik medyczny
Szkolenia internetowe dla ratowników