Regulamin

Wykupienie dostępu do internetowego programu edukacyjnego, jest równoznaczne z akceptacją poniższego regulaminu:

1. Udział w programie jest odpłatny. Dostęp do każdego tematu można wykupić osobno. Sposoby płatności oraz uzyskania dostępu do programów edukacyjnych dla ratowników medycznych online znajdują się na stronie szkolenia dla ratowników. Za każdą wykupioną usługę wystawiamy paragon (dla osoby prywatnej) lub rachunek (dla firmy).

2. Za zrealizowanie jednego programu oraz prawidłowe wypełnienie testu (przynajmniej 60% prawidłowych odpowiedzi) każdemu ratownikowi medycznemu przysługuje 5 punktów edukacyjnych.

3. Za udział w internetowych programach edukacyjnych można zdobyć maksymalnie 80 punktów edukacyjnych (zgodnie z Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 14 czerwca 2007).

4. Kod dostępu do programu edukacyjnego jest wysyłany w ciągu 24 godzin od zaksięgowaniu wpłaty na koncie.

5. Kod dostępu jest ważny przez 60 dni.

6. Uzyskanie wpisu do książeczki doskonalenia zawodowego jest możliwe po przesłaniu książeczki na adres podany w korespondencji. W przypadku niedostarczenia swojej książeczki Organizator wystawia Uczestnikowi zaświadczenie o zrealizowaniu internetowego programu edukacyjnego i przesyła pocztą.

7. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za utratę lub uszkodzenia książeczki podczas przesyłania jej w celu dokonania wpisu oraz podczas jej zwrotu.

8. Organizatorem internetowych programów edukacyjnych dostępnych na tej stronie jest Firma Szkoleniowa Rat-Med Marcin Skrok, Wielkie Radowiska 43, 87-207 Dębowa Łąka, NIP 8781744230. Kontakt telefoniczny: 692 809 254, kontakt mailowy: uratuj@uratuj.com.pl

9. Każdy ratownik medyczny musi być świadomy tego, że ciągle wprowadza się modyfikacje w standardach postępowania oraz w dawkowaniu poszczególnych leków. Opisuje się również nowo dostrzeżone działania uboczne. Organizator internetowych programów edukacyjnych dostępnych na stronie nie bierze odpowiedzialności, bezpośredniej ani pośredniej, za prawidłowość cytowanych dawek ani skutków działania leków oraz zaleceń postępowania dla ratowników medycznych. Każdy ratownik medyczny biorący udział w internetowym programie edukacyjnym jest zobowiązany przed zastosowaniem jakiegokolwiek leku do zapoznania się z aktualnymi drukowanymi informacjami jakie załącza producent leku. Każdy ratownik medyczny biorący udział w internetowym programie edukacyjnym jest zobowiązany do aktualizowania swojej wiedzy.

Po otrzymaniu kodu dostępu prosimy wrócić na wskazaną w korespondencji mailowej stronę i zalogować się do usługi.

 

3 thoughts on “Regulamin”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.