Oferta specjalna dla ratowników medycznych na okres epidemii

Oferta specjalna dla ratowników medycznych na okres epidemii

Początkowo promocja ta była dostępna tylko za pośrednictwem profilu FB, jednak duże zainteresowanie skłoniło nas do udostępnienia jej również ratownikom którzy konta na profilach społecznościowych nie posiadają.

Punkty edukacyjne 50% taniej – szczegóły oferty

Jak wszyscy ratownicy medyczni wiedzą, trwa epidemia w związku z którą coraz trudniej zdobyć wymagane punkty edukacyjne. Zdecydowana większość szkoleń stacjonarnych zaplanowanych na rok 2020 została odwołana. Natomiast jako ciekawostkę można zaznaczyć fakt, że mimo utrudnień urzędy wojewódzkie nie wstrzymały weryfikacji punktów zbieranych przez ratowników medycznych. Na dzień dzisiejszy Minister nie zmienił też zasad ich zdobywania. Liczymy wszyscy na to że będą przesunięcia w okresach edukacyjnych (np. wydłużenie), jednak do tej pory nie mamy takiej informacji.

Dobra wiadomość jest taka, że nadal można zbierać punkty edukacyjne przez internet, dlatego wychodząc oczekiwaniom wielu z Was przygotowaliśmy ofertę specjalną 50% taniej za pakiet 80 punktów (tak to nie pomyłka, zgodnie z aktualnym rozporządzeniem można zdobyć 20 punktów za udział w kursie internetowym, 60 punktów za opublikowanie tekstów). Więc zamiast kwoty 520zł płacicie 260zł.

Warunki skorzystania z promocji dla ratowników medycznych:

– oferta od dzisiaj dostępna jest dla wszystkich ratowników medycznych którzy wykupią dostęp do pakietu, po dokonaniu płatności na adres mailowy przesyłane są dane dostępowe do poszczególnych kursów internetowych oraz informację o dalszych krokach w kwestii przygotowania tekstów do publikacji;

– możliwość dokonania zakupu tego pakietu ograniczyliśmy czasowo, tzn. w momencie gdy okaże się że dostęp do szkoleń stacjonarnych normalizuje się wycofamy promocję, będzie ona dostępna dla każdego kto wykupił dostęp poniżej (po zakupie można zrealizować kursy internetowe oraz opublikować teksty w dowolnym czasie w ciągu 12 miesięcy);

– po zakupie pakietu na adres email przesyłane są dane dostępu do kursów internetowych oraz informacje na temat tego jak przygotować teksty do publikacji;

– niewykorzystaną liczbę punktów można zrealizować w kolejnym okresie edukacyjnym.

Pakiet 50% taniej można wykupić tutaj – kup teraz.

Odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące zgłaszania tekstów przez ratowników medycznych:
  • Ile tekstów muszę zgłosić i opublikować aby uzyskać 60 punktów? Jest to zazwyczaj od 3 do 6 tekstów.
  • Czy zdarza się że tekst jest odrzucony? Co się wtedy dzieje? Do tej pory w historii wydawnictwa zdarzył się jeden przypadek odrzucenia tekstu – autor przekopiował go z innego  źródła z internetu zatajając ten fakt. Każdy tekst jest oceniany, jeśli wymaga poprawek dajemy taką możliwość – przesyłamy wskazówki, bez konieczności dopłacania.
  • Do końca roku brakuje mi 60 punktów. Czy zdążę je zdobyć publikując teksty? Jak najbardziej, potrzebnych będzie 3 do 6 tekstów, które musimy otrzymać najpóźniej do listopada 2019r.
  • Jak powinien wyglądać przykładowy tekst? Ile stron, jaka tematyka? Przykładowe teksty publikowane przez ratowników medycznych można znaleźć na dole tego wpisu oraz na stronie https://pwrm.edu.pl/ Mogą to być też teksty pisane mniej naukowym językiem (popularnonaukowe). Tematyka tekstów musi być związana z ratownictwem medycznym. Nie ma limitu stron, są publikowane teksty na 4 strony A4, jak i na 20 stron, jest to decyzja autorów ile treści muszą zamieścić żeby wyczerpać temat, redakcja oceni tekst i w razie wątpliwości będzie możliwość naniesienia uzupełnień.
  • Co się stanie jeśli wykupię dostęp do opisywanego pakietu, a epidemia się skończy? Muszę dopłacić pozostałą kwotę? Nie, po dokonaniu zakupu, nawet jeśli będą już dostępne kursy stacjonarne, będzie można dokończyć wykupione kursy internetowe i przesłać teksty do publikacji. Nie trzeba dopłacać.
  • Co się dzieje z przesłanym tekstem do publikacji? Gdzie jest publikowany? Tekst jest publikowany przez wydawnictwo w postaci zwartej (książka) lub w postaci artykułu (w czasopiśmie).
  • Czy mogę opublikować wyniki badań które prowadziłem na potrzeby pracy dyplomowej/magisterskiej? Tak, oczywiście większość tego typu wyników badań będzie się nadawał do publikacji. Trzeba ustalić z promotorem czy jest on współautorem. Jeśli promotor jest współautorem, trzeba jego nazwisko również ująć zgłaszając tekst.

Jeśli macie jakieś pytania zapraszamy do kontaktu telefonicznego, lub zamieszczenia ich pd tym wpisem.

Poniżej zamieszczamy przykładowe opublikowane teksty:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.